Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARL THOMSEN (Danmark 1847-1912): Ung kvinna i tankar, signerad och daterad C Th 1896, olja på pannå, 34,5x25 cm.
745903
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här