Carl Thomsen, Ung kvinna i tankar

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL THOMSEN (Danmark 1847-1912): Ung kvinna i tankar, signerad och daterad C Th 1896, olja på pannå, 34,5x25 cm.

745903

2020-03-08