Modellbåt

Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

MODELLBÅT, 1900-talets andra hälft, trä, längd ca 48, höjd ca 50 cm

Bruksslitage, seglet med lösa fästen

745905

2020-03-11