Bokhyllor
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLOR, Prydno, 1950/60-tal, 2 hyllsektioner samt 1 hörnhylla, 4 lösa hyllplan, 4 gavlar i metall, gavlarnas höjd ca 192 cm, hyllsektinernas höjd ca 166 cm samt 86x32, hörnhyllans höjd 55, största vidd 98
Bruks och ålderselaterat slitage
745910
2020-03-11