Karmstolar gustaviansk resp gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st., 1700-tal resp 1900-tal, ena med Stockholms stolmakarämbetes sigill, skuren dekor, bemålade, sitthöjd 41 cm

Slitage, sprickor

745912

2020-03-06