Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INDUSTRILAMPA, 1900-talets mitt, bemålad metall, fäste för bord, total längd ca 140 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
745926
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här