Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INDUSTRILAMPA, 1900-talets mitt, bemålad metall, fäste för bord, total längd ca 140 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

745926

2020-03-11