Hyllsystem/Bokhylla

Hyllsystem/Bokhylla
Hyllsystem/Bokhylla
Hyllsystem/Bokhylla
Hyllsystem/Bokhylla
Hyllsystem/Bokhylla
Hyllsystem/Bokhylla
Hyllsystem/Bokhylla
Hyllsystem/Bokhylla
Hyllsystem/Bokhylla
Hyllsystem/Bokhylla

Klubbat för:

8 000 SEK

1 500 SEK

HYLLSYSTEM, 1950/60-tal, ca 21 dlr, teakfanér samt metallgavlar, bestående bl.a. 5 st väggavlar (höjd ca 177), 2 skåpsdelar (höjd ca 38, 80x28), 14 hyllplan (längd ca 80, bredd ca 24), 5 mässingstänger (längd ca 80), ca 30 mässingstänger (längd ca 20 cm)

Bruksslitage, ej helt genomgången, ej ihopmonterat, repor, märken, fanérskador

745929

2020-03-11