Matsalsmöbel
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets början, sullatyp, lösa sitsar med textil klädsel, bonat lövträ, bestående av matbord med 12 st stolar, bordets höjd ca 75, 130x75, sitthöjd 43, 2 iläggsskivor om 40 cm vardera
Skador, lagningar, klädsel av olika tyger
745931
2020-03-07