Matsalsmöbel

Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets början, sullatyp, lösa sitsar med textil klädsel, bonat lövträ, bestående av matbord med 12 st stolar, bordets höjd ca 75, 130x75, sitthöjd 43, 2 iläggsskivor om 40 cm vardera

Skador, lagningar, klädsel av olika tyger

745931

2020-03-07