Sybord
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-talets första hälft, empire, fanerad med mahogny, beslag i mässing, låda i sargen, peltaformad fot, höjd ca 71, 59x42 cm, nyckel finns
Renoverad, kompletterad, fanerbortfalll
745935
2020-03-06