Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SYBORD, 1800-talets första hälft, empire, fanerad med mahogny, beslag i mässing, låda i sargen, peltaformad fot, höjd ca 71, 59x42 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Renoverad, kompletterad, fanerbortfalll

745935

2020-03-06