Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DALAHÄSTAR, 13 st, varav 1 i form av gunghäst, omkring mitten av 1900-talet, polykromt bemålat trä, höjd ca 4,5,6,7,13,23,30 samt 55 cm
Bruksslitage
745955
2020-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här