13 st dalahästar

13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar
13 st dalahästar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALAHÄSTAR, 13 st, varav 1 i form av gunghäst, omkring mitten av 1900-talet, polykromt bemålat trä, höjd ca 4,5,6,7,13,23,30 samt 55 cm

Bruksslitage

745955

2020-03-12