Byrå
2020-03-11
745957
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1950/60-tal, 3 lådor, teak, höjd ca 71 samt 81x40 cm
Smärre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage