Malakit skrivbordsuppsättning
Klubbat för:
1 800 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SKRIVBORDSUPPSÄTTNING, 4 delar, malakit samt mässing och förgylld mässing, Ryssland sent 1800-tal, höjd på brevställ 15 cm, skrinets bredd 15,3 cm, läskpappersvaggan längd 17,3 cm
Små skador
745967
2020-05-17