Planschparti Norge
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLANSCHPARTI, Norge, ca 110 planscher i litografi o. trägravyr, 1800-tal. Delvis marg.fläck. el. brunfläck., småskador. Bl.a. troligen ur Norge fremstillet i tegninger (ca 30 st.).
Säljs som en samling utan returrätt.
Se
745968
2020-03-15