Bokhylla i teak
Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1950/60-tal, teak, tvådelad, mittdel med skrivskiva samt låda vid sarg, övre delen med skåp och två lådor, flankerat av bokhyllor med pardörrar respektive byrålådor, höjd ca 164, 240x41 cm
Bruksslitage, smärre repor, märken, låsmekanism på det övre skåpet delvis defekt
745986
2020-03-11