Bokhylla i teak

Bokhylla i teak
Bokhylla i teak
Bokhylla i teak
Bokhylla i teak
Bokhylla i teak
Bokhylla i teak
Bokhylla i teak
Bokhylla i teak
Bokhylla i teak
Bokhylla i teak

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BOKHYLLA, 1950/60-tal, teak, tvådelad, mittdel med skrivskiva samt låda vid sarg, övre delen med skåp och två lådor, flankerat av bokhyllor med pardörrar respektive byrålådor, höjd ca 164, 240x41 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken, låsmekanism på det övre skåpet delvis defekt

745986

2020-03-11