Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, fanerat med valnöt, förgyllda beslag, höjd ca 56, diameter 33 cm
Avsågade ben
746001
2020-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här