Bord Louis XVi stil

Bord Louis XVi stil
Bord Louis XVi stil
Bord Louis XVi stil
Bord Louis XVi stil
Bord Louis XVi stil
Bord Louis XVi stil
Bord Louis XVi stil
Bord Louis XVi stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, fanerat med valnöt, förgyllda beslag, höjd ca 56, diameter 33 cm

Avsågade ben

746001

2020-03-07