Birgitta Liljebladh oljemålning
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924): "Sovande pojke", signerad och daterad Birgitta Liljebladh -63, olja på duk, ca 61x68 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
746007
2020-03-08