Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): "KB:s matsal, vid ingången", signerad Peter Dahl, EA XXVI/XXXVII, färglitografi, bildmått ca 58x82 cm

Glas saknas

746025

2020-03-05