Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): "KB:s matsal, vid ingången", signerad Peter Dahl, EA XXVI/XXXVII, färglitografi, bildmått ca 58x82 cm
Glas saknas
746025
2020-03-05