Ulla Wachtmeister, olja

Ulla Wachtmeister, olja
Ulla Wachtmeister, olja
Ulla Wachtmeister, olja
Ulla Wachtmeister, olja
Ulla Wachtmeister, olja
Ulla Wachtmeister, olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Komposition i gult med kvinna i landskap, signerad Wachtmeister, olja på duk, 91x91 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

746042

2020-03-08