Oidentifierad konstnär modellstudie

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Modellstudie, otydlugt signerad Oscar ..., godkänd/signerad M.E Winge,
(Mårten Eskin Winge 1825-1896), blyerts 70x40 cm

Veck

746044

2020-03-12