Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Modellstudie, otydlugt signerad Oscar ..., godkänd/signerad M.E Winge,
(Mårten Eskin Winge 1825-1896), blyerts 70x40 cm
Veck
746044
2020-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här