Miniatyrskål Carl-Harry Stålhane 1950-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, Rörstrand 1950-tal, stengods, geometrisk delvis ristad dekot i blått, svart och vitt, signerad R Stålhane samt AF 180, höjd 3,5, diameter 10 cm

746055

2020-03-08