Spegel med konsolbord gustviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, förgylld, stenskiva, pastelagedekor, fasettslipat glas, spegelns höjd 146x65, bordets höjd 73, 64x27 cm

Bruksslitage, bakstycke med skador

746061

2020-03-05