Spegel med konsolbord gustviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, förgylld, stenskiva, pastelagedekor, fasettslipat glas, spegelns höjd 146x65, bordets höjd 73, 64x27 cm
Bruksslitage, bakstycke med skador
746061
2020-03-05