Tinos bronsskål Danmark
Vollendet
2020-03-07
746073
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TINOS, skål, brons, 1940-tal, Danmark, dekor med ränder, märkt undertill Tinos Bronce Made in Denmark, höjd 3, diameter 15 cm
Bruksslitage