Tinos bronsskål Danmark

Tinos bronsskål Danmark
Tinos bronsskål Danmark
Tinos bronsskål Danmark
Tinos bronsskål Danmark
Tinos bronsskål Danmark
Tinos bronsskål Danmark
Tinos bronsskål Danmark
Tinos bronsskål Danmark

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TINOS, skål, brons, 1940-tal, Danmark, dekor med ränder, märkt undertill Tinos Bronce Made in Denmark, höjd 3, diameter 15 cm

Bruksslitage

746073

2020-03-07