Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad samt numrerad VI/XV, färgetsning, 37x28 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
746098
2020-03-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner