Endre Nemes etsning

Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad samt numrerad VI/XV, färgetsning, 37x28 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

746098

2020-03-12