Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
CARL LARSSON (1853-1919): efter, "Modell vid kaminen", etsning, osignerad, mått ca 16x11 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
746099
2020-03-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner