Litografi efter Carl Larsson

Litografi efter Carl Larsson
Litografi efter Carl Larsson
Litografi efter Carl Larsson
Litografi efter Carl Larsson
Litografi efter Carl Larsson
Litografi efter Carl Larsson

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

CARL LARSSON (1853-1919): efter, "Modell vid kaminen", etsning, osignerad, mått ca 16x11 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

746099

2020-03-12