Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
EVA BAGGE (1871-1964): Interiör med läsande kvinna, signerad Eva Bagge, olja på pannå, ca 41x33 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
746106
2020-03-08