Ruskig Ångest porträtt

Ruskig Ångest porträtt
Ruskig Ångest porträtt
Ruskig Ångest porträtt
Ruskig Ångest porträtt

Klubbat för:

900 SEK

3 000 SEK

RUSKIG ÅNGEST, "Ahmed", spray på spånskiva, signerad och daterad 2016/2020, ca. 120x92 cm

Verket ingår i temaauktionen "Kärlek"

746134

2020-03-06