Klubbat för:
900 SEK
3 000 SEK
RUSKIG ÅNGEST, "Ahmed", spray på spånskiva, signerad och daterad 2016/2020, ca. 120x92 cm
Verket ingår i temaauktionen "Kärlek"
746134
2020-03-06