Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AKVARELL. Akvarell på papper, 1800-tal. Snölandskap med slädåkare och åskådare, vattenfall. Ca 250x370 mm.
Liten reva i övre del. något nötta hörn, något veck.
746135
2020-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här