Akvarell snölandskap 1800-tal
2020-03-07
746135
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL. Akvarell på papper, 1800-tal. Snölandskap med slädåkare och åskådare, vattenfall. Ca 250x370 mm.
Liten reva i övre del. något nötta hörn, något veck.