Akvarell snölandskap 1800-tal

Akvarell snölandskap 1800-tal
Akvarell snölandskap 1800-tal
Akvarell snölandskap 1800-tal
Akvarell snölandskap 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELL. Akvarell på papper, 1800-tal. Snölandskap med slädåkare och åskådare, vattenfall. Ca 250x370 mm.

Liten reva i övre del. något nötta hörn, något veck.

746135

2020-03-07