Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdens finaste hamn, signerad roland S, 21/150, litografi, ca 27x42 cm

Gulnad

746141

2020-03-06