Skänk
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, 1800-talets början, gustaviansk provinsarbete, invädnigt med hyllor och 2 lådor, räfflade dörrar, höjd ca 115, 128x54 cm, nyckel finns
Omfattande skador, slitage, lösa delar medföljer, lösa dörrar
746156
2020-03-06