Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets början, gustaviansk provinsarbete, invädnigt med hyllor och 2 lådor, räfflade dörrar, höjd ca 115, 128x54 cm, nyckel finns

Omfattande skador, slitage, lösa delar medföljer, lösa dörrar

746156

2020-03-06