Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, rokokostil allmoge, tidigt 1900-tal,, betstad ek samt dynor klädda i brunt skinn, sitthöjd ca 47, högsta höjd 106 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

746168

2020-03-12