Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, "Gamla Sverige", magrupp, 5 dlr, 1990-tal, brickmärkta bestående av 4 stolar, matbord, 1 iläggsskiva á 60, bordets höjd 74, diameter 105, sitthöjd 46 cm
Slitage
746173
2020-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här