Åmells Möbler

Åmells Möbler
Åmells Möbler
Åmells Möbler
Åmells Möbler
Åmells Möbler
Åmells Möbler
Åmells Möbler
Åmells Möbler
Åmells Möbler
Åmells Möbler

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, "Gamla Sverige", magrupp, 5 dlr, 1990-tal, brickmärkta bestående av 4 stolar, matbord, 1 iläggsskiva á 60, bordets höjd 74, diameter 105, sitthöjd 46 cm

Slitage

746173

2020-03-07