Stolar nyrokoko

Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st., 1800-talets andra häflt, nyrokoko, skuren dekor, valnöt, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, fläckar, lagningar

746183

2020-03-07