Skål Indien

Skål Indien
Skål Indien
Skål Indien
Skål Indien
Skål Indien
Skål Indien
Skål Indien
Skål Indien
Skål Indien
Skål Indien

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SKÅL, mässing, Indien, 1900-tal, med dekor i relief av medaljonger med gudomar, höjd ca 13, diameter 21 cm

Smärre slitage

746200

2020-03-10