Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stilleben med gul ros, signerad och daterad Olle Hjortzberg -52, akvarell, ca 32x25 cm

746205

2020-03-07