Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LARS GÖRAN NILSON och EWA WRANGEL, Hovmantorp, 1970-tal, spegel, rödlaserad björk, dekor i emalj, ca 46x46 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre ytskador

746209

2020-03-07