Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARS GÖRAN NILSON och EWA WRANGEL, Hovmantorp, 1970-tal, spegel, rödlaserad björk, dekor i emalj, ca 46x46 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre ytskador
746209
2020-03-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner