Eldhundar och eldhundar

Eldhundar och eldhundar
Eldhundar och eldhundar
Eldhundar och eldhundar
Eldhundar och eldhundar
Eldhundar och eldhundar
Eldhundar och eldhundar
Eldhundar och eldhundar
Eldhundar och eldhundar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELDGAFFLAR, ELDHUNDAR, 9 dlr., mässing och järnsmide, 18/1900-tal, längd ca 23-93 cm

Slitage

746244

2020-03-10