Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTFIERAD KONSTNÄR(1900-tal): Landskapsvy med by, signerad H. Lotzir, ca 45x68 cm

746249

2020-03-12