Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944): "Sommar i Bärfendalen", diptyk, signerad, numrerad 302/460, färglitografi, totalt 49 x 111,5 cm (68 x 130)
Ej examinerad ur ram
746255
2020-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här