Mona Huss WAllin litografi

Mona Huss WAllin litografi
Mona Huss WAllin litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): "Sommar i Bärfendalen", diptyk, signerad, numrerad 302/460, färglitografi, totalt 49 x 111,5 cm (68 x 130)

Ej examinerad ur ram

746255

2020-03-12