Casoletter Louis-Philippe

Casoletter Louis-Philippe
Casoletter Louis-Philippe
Casoletter Louis-Philippe
Casoletter Louis-Philippe
Casoletter Louis-Philippe
Casoletter Louis-Philippe
Casoletter Louis-Philippe
Casoletter Louis-Philippe
Casoletter Louis-Philippe
Casoletter Louis-Philippe

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CASOLETTER, ett par, Louis-Philippe, Frankrike, förgylld och mörkpatinerad brons, fyrkantigt postament med emblem av palmetter och Amor med lagerkrans, krönta av urnor med hänklar i form av vädurshuvuden, vändbart lock med ljuspipa, höjd 27 cm

Slitage, renoverade och kompletterade

746274

2020-03-08