Ljusstakar 4 st i silver

Ljusstakar 4 st i silver
Ljusstakar 4 st i silver
Ljusstakar 4 st i silver
Ljusstakar 4 st i silver
Ljusstakar 4 st i silver
Ljusstakar 4 st i silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTKAR, 4 st, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, fyllda, höjd 7 cm

En med buckla i foten

746275

2020-03-07