Skåp Järvsö
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 17/1800-tal, Järvsö, blåmarmorerat, listverk i rött och vitt, höjd ca 117, 107x30 cm
Låda saknas, listdelar saknas, lös listdel medföljer, utfälld låskolv (nyckel saknas), skador, delvis senare bemålat
746291
2020-03-08