Skåp Järvsö

Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö
Skåp Järvsö

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 17/1800-tal, Järvsö, blåmarmorerat, listverk i rött och vitt, höjd ca 117, 107x30 cm

Låda saknas, listdelar saknas, lös listdel medföljer, utfälld låskolv (nyckel saknas), skador, delvis senare bemålat

746291

2020-03-08