Holger Almqvist akvarell

Holger Almqvist akvarell
Holger Almqvist akvarell
Holger Almqvist akvarell
Holger Almqvist akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLGER ALMQVIST (1907-1978): Simrishamns hamn, ca 1970-tal, akvarell, signerad, bildyta, ca 40,5x48,5 cm

746293

2020-03-08