Carl Hjalmar Norrström ståletning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM (1853-1923): ståletsning med svanar, signerad och daterad C HJ N-m 1905, bildmått 13x21 cm

746297

2020-03-07